Jsme hrdí vesničané, co táhnou za jeden provaz.

Věříme v přátelskou a otevřenou komunitu.

Jsme Los Vesinos.

 anděte nám

Klubík Vesinek 2020: Přijďte se seznámit.

Klubík Vesinek poskytuje bezpečný prostor k setkávání rodičům s nejmenšími dětmi. Probíhá každou středu od 9 do 11 hodin v chomoutovské knihovně (1.patro hasičárny, zastávka Horecká).

Děti zde mají k dispozici hrací koutek s kobercem, hračky, posezení a pohankové podsedáky. Samozřejmostí jsou dětské knihy. K dispozici je na toaletách nočník a redukce na mísu.

V prostorách se zouváme, boty lze nechat v šatně u vstupu do knihovny. Přezůvky pro děti si přineste vlastní, pro dospělé jsou přezůvky k dispozici. Rodiče mají k dispozici posezení u velkého stolu, zdarma mají k dispozici teplé nápoje (káva, čaj). Kočárky lze nechávat dole pod schodištěm či je vynést do 1.patra a ponechat v chodbě před knihovnou. Více o pravidlech Vesinku zde.

Klubík pořádá také několikrát do roka společné výlety (do ZOO, výšlap na Kosíř s opékáním, do Sluňákova apod.). Pokud máte nápad, jak klubík do budoucna dovybavit či jaké nové aktivity do něj zařadit, neváhejte nám je sdílet. Kontakt na vedoucí Klubíku: Pavlínka Funková, pavla.funkova@gmail.com.

Klubík byl podpořen v rámci projektu Olomouckého kraje 2019 Chomoutov pro rodinu.

  Zpět

TÝM

 • Lenka Introvič, předseda

  fundraising

 • Katka Kohoutová

  Noc s Andersenem

 • Honza Mikulka

  IT, rybářský kroužek

 • Jarda Švarc

  redakční rada novin Chomáč

 • Bára Omelková

  Pokus band