Jsme hrdí vesničané, co táhnou za jeden provaz.

Věříme v přátelskou a otevřenou komunitu.

Jsme Los Vesinos.

 anděte nám

Během chomoutovské Noci s Andersenem zažijí děti ztroskotání na pustém ostrově, setkání s piráty, lidožrouty a roztodivnými zvířaty.

V pátek 29.3.2019 se v chomoutovské knihovně poprvé odehraje světově známá akce Noc s Andersenem. Realizuje ji spolek Los Vesinos ve spolupráci s Knihovnou města Olomouce. Akce je zdarma a je určena pro děti od 8 do 11 let.

Program večera je volně inspirován jednou z nejoblíbenějších dětských knih nakladatelství Albatros - Robinsonem Crusoe a jeho ztroskotáním na ostrově. Děti, které přijdou strávit noc do chomoutovské knihovny, se tak během večera ocitnou - stejně jako Robinson - na pustém ostrově, budou muset bojovat s piráty a obelstít lidožrouty a pokud splní správně všechny úkoly, možná najdou i poklad. Fanoušci knihovny si pak na závěr večera pro děti připravili společné čtení.

Pro rezervaci místa je nutné podat závaznou přihlášku nejpozději do pondělí 25.3.2019. Přihláška je ke stažení zde nebo k vyzvednutí přímo na pobočce knihovny.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku na Noc s Andersenem v Chomoutově odevzdávejte paní knihovnici. Adresa: Horecká 2, 1. patro, v otevírací době knihovny: pondělí 16 - 19 h, pátek 15 - 18 h. Případné změny hlaste na emailu lenka@losvesinos.cz.

Těšíme se na Vás!

Akce se koná v rámci projektu Knihovna nás baví.

  Zpět

TÝM

 • Lenka Introvič, předseda

  fundraising

 • Katka Kohoutová

  akce v knihovně

 • Honza Mikulka

  IT, rybářský kroužek

 • Jarda Švarc

  redakční rada novin Chomáč

 • Bára Omelková

  Pokus band

 • Blanka Staňková

  propagace, deskovky

Naše kapacity jsou omezené. S radostí vítáme dobrovolníky do našeho týmu.
Přidej se k nám