Jsme hrdí vesničané, co táhnou za jeden provaz.

Věříme v přátelskou a otevřenou komunitu.

Jsme Los Vesinos.

 anděte nám

Realizovali jsme průzkum zájmu občanů o modernizaci nevyužívaného hřiště v Chomoutově. Výsledky sdílíme v tomto článku.

Hřiště na Ctiradově ulici v Chomoutově již více než 15 let leží ladem. Na začátku roku jsme oslovili Honzu Adamíka z oddílu TJ Sokol a Komisi městské části Chomoutov, zda by modernizaci hřiště, a tím oživení místa v centru obce, podpořili. Společně jsme pak připravili a během měsíce února zrealizovali průzkum mezi občany Chomoutova. Cílem bylo zjistit, zda mají chomoutovští občané o oživení hřiště vůbec zájem. Vrátilo se nám 91 vyplněných dotazníků, což pokrývá 25% chomoutovských domácností. Díky dotazníku nyní máme lepší přehled o místních postojích, jak aktivní sportovci vlastně jsme a o které sportovní aktivity máme největší zájem.

V rámci valné hromady TJ Sokol, která proběhla poslední březnový víkend, pak bylo vedením organizace potvrzeno, že TJ Sokol učinil první kroky k získání finančních zdrojů na modernizaci hřiště. Je to však ještě běh na dlouhou trať.

Děkujeme TJ Sokol za důvěru a Komisi MČ za propagaci akce.

Velký dík pak patří všem, kteří nám pomáhali se samotnou realizací průzkumu: Honza Adamík, Honza Mikulka, Bára Omelková, Petra Vychodilová, Jaroslav Martínek a Lenka Introvič.

Výsledky průzkumu sdílíme.

  Zpět

TÝM

 • Lenka Introvič, předseda

  fundraising

 • Katka Kohoutová

  Noc s Andersenem

 • Honza Mikulka

  IT, rybářský kroužek

 • Jarda Švarc

  redakční rada novin Chomáč

 • Bára Omelková

  Pokus band

Naše kapacity jsou omezené. S radostí vítáme dobrovolníky do našeho týmu.
Přidej se k nám